Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Wynajem busa do transportu gości weselnych

Ceremonia ślubna i weselna zabawa to z pewnością cudowny, ale również pod względem organizacyjnym, stresujący czas dla Młodej Pary. Jest wiele kwestii, które należy szczegółowo przemyśleć i zaplanować, pamiętając o zapewnieniu jak najwyższego komfortu zaproszonym gościom. Transport weselnych gości i samej pary młodej do najprostszych nie należy. Aby uniknąć późniejszych kłopotów, należy rozważyć dostępne opcje i wybrać tą najbardziej atrakcyjną. 

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę wynajmując busa?

Rodzina jadąca na wakacje busem wynajętym w wypożyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu

Wypożyczalnie busów 9-osobowych cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Na wynajem busów decydują się osoby, które podróżują wraz z całą rodziną lub z przyjaciółmi. Po ofertę wypożyczalni busów sięgają również firmy, organizujące spotkania biznesowe lub weekendowe wypady integracyjne, zgrupowania katolickie, zespoły muzyczne lub taneczne oraz wiele innych osób, które łączy ten sam cel podróży.

Czytaj więcej

Korzyści z podróży wynajętym busem w czasie pandemii COVID-19

Szukasz bezpiecznego sposobu na wakacyjną podróż w czasach pandemii koronawirusa? Jeżeli nie posiadasz własnego środka transportu, albo chcesz zabrać ze sobą rodzinę lub kilku znajomych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu dziewięcioosobowego busa bez kierowcy. Poniżej wskażemy korzyści wynikające z wyboru takiej formy podróży.

Czytaj więcej

Wynajem busa - idealne rozwiązanie na wakacyjną podróż w doborowym towarzystwie!

Czyż podróż, na którą chcemy wyruszyć w towarzystwie rodziny lub wesołej gromadki przyjaciół nie jest kuszącą zapowiedzią wakacyjnego wypoczynku i przygody? Oczywiście, że tak. Wszak urlop spędzony z ludźmi, z którymi lubimy przebywać i dobrze się bawić, to prawdziwa przyjemność. Posiadanie na wakacjach własnego środka transportu daje możliwość szybkiego i przyjemnego dotarcia do wielu interesujących nas miejsc. Liczni urlopowicze bardzo chętnie organizują sobie wspólną podróż, borykają się jednak często z problemem samego przejazdu w wymarzone miejsce, czy to za granicą, czy w kraju. Bo pięć osób w samochodzie osobowym to już tłok i ciasnota, a jeszcze bagaże! Często torby i inne pakunki poupychane są pod nogami, pod tylną szybą, odbierając miejsce pasażerom. Trasa, najczęściej długa, w takich warunkach to udręka! Jest na to idealne rozwiązanie - wynajem busa.

Czytaj więcej

Fotelik samochodowy do wynajęcia

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów naszego busa do wynajęcia, wprowadziliśmy do oferty możliwość wypożyczenia fotelika samochodowego w cenie 10 zł za dobę. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz do kontaktu pod numerem: (+48) 518 998 558

Czytaj więcej

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Realizacja: Starterfirm.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.