Skip to main content
Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

O wynajmie busów osobowych i dostawczych dla osób prywatnych i firm

Stojąc przed decyzją o wynajęciu busa, warto najpierw sprawdzić jak wyglądają najnowsze przepisy o przewozie więcej niż 4-5 pasażerów. Jest to o tyle ważne, ponieważ prawo drogowe rozróżnia pojazdy na autobusy i samochody osobowe właśnie ze względu na ilość miejsc dla pasażerów we wnętrzu, a wraz z tym rozróżnieniem zmieniać się będą zasady przewozu i obowiązujące kierowcę przepisy. Zatem, kiedy w świetle prawa bus staje się autobusem? Na co zwrócić uwagę w trakcie podpisywania umowy wynajmu pojazdu?

Czytaj więcej

Wynajem busa do transportu gości weselnych

Ceremonia ślubna i weselna zabawa to z pewnością cudowny, ale również pod względem organizacyjnym, stresujący czas dla Młodej Pary. Jest wiele kwestii, które należy szczegółowo przemyśleć i zaplanować, pamiętając o zapewnieniu jak najwyższego komfortu zaproszonym gościom. Transport weselnych gości i samej pary młodej do najprostszych nie należy. Aby uniknąć późniejszych kłopotów, należy rozważyć dostępne opcje i wybrać tą najbardziej atrakcyjną. 

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę wynajmując busa?

Wypożyczalnie busów 9-osobowych cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Na wynajem busów decydują się osoby, które podróżują wraz z całą rodziną lub z przyjaciółmi. Po ofertę wypożyczalni busów sięgają również firmy, organizujące spotkania biznesowe lub weekendowe wypady integracyjne, zgrupowania katolickie, zespoły muzyczne lub taneczne oraz wiele innych osób, które łączy ten sam cel podróży.

Czytaj więcej

Korzyści z podróży wynajętym busem w czasie pandemii COVID-19

Szukasz bezpiecznego sposobu na wakacyjną podróż w czasach pandemii koronawirusa? Jeżeli nie posiadasz własnego środka transportu, albo chcesz zabrać ze sobą rodzinę lub kilku znajomych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu dziewięcioosobowego busa bez kierowcy. Poniżej wskażemy korzyści wynikające z wyboru takiej formy podróży.

Czytaj więcej

Wynajem busa - idealne rozwiązanie na wakacyjną podróż w doborowym towarzystwie!

Czyż podróż, na którą chcemy wyruszyć w towarzystwie rodziny lub wesołej gromadki przyjaciół nie jest kuszącą zapowiedzią wakacyjnego wypoczynku i przygody? Oczywiście, że tak. Wszak urlop spędzony z ludźmi, z którymi lubimy przebywać i dobrze się bawić, to prawdziwa przyjemność. Posiadanie na wakacjach własnego środka transportu daje możliwość szybkiego i przyjemnego dotarcia do wielu interesujących nas miejsc. Liczni urlopowicze bardzo chętnie organizują sobie wspólną podróż, borykają się jednak często z problemem samego przejazdu w wymarzone miejsce, czy to za granicą, czy w kraju. Bo pięć osób w samochodzie osobowym to już tłok i ciasnota, a jeszcze bagaże! Często torby i inne pakunki poupychane są pod nogami, pod tylną szybą, odbierając miejsce pasażerom. Trasa, najczęściej długa, w takich warunkach to udręka! Jest na to idealne rozwiązanie - wynajem busa.

Czytaj więcej

Więcej artykułów…

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.