Skip to main content
Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Nowe Renault Trafic w naszej ofercie – odkryj kompromis między wygodą a bezpieczeństwem w trasie!

Komfort podróży to dla nas priorytet. To właśnie dlatego naszą ofertę początkiem roku zasiliły dwa zupełnie nowe samochody. Renault Trafic, bo właśnie o nich mowa, gwarantują wygodną, a zarazem bezpieczną jazdę, a cały szereg udogodnień pozwala na przyjemne użytkowanie. Dlaczego wybraliśmy właśnie pojazdy tej marki? Odkryj z nami zalety naszych nowych busów i wykorzystaj w pełni ich potencjał na drodze!

Czytaj więcej

O wynajmie busów osobowych i dostawczych dla osób prywatnych i firm

Stojąc przed decyzją o wynajęciu busa, warto najpierw sprawdzić jak wyglądają najnowsze przepisy o przewozie więcej niż 4-5 pasażerów. Jest to o tyle ważne, ponieważ prawo drogowe rozróżnia pojazdy na autobusy i samochody osobowe właśnie ze względu na ilość miejsc dla pasażerów we wnętrzu, a wraz z tym rozróżnieniem zmieniać się będą zasady przewozu i obowiązujące kierowcę przepisy. Zatem, kiedy w świetle prawa bus staje się autobusem? Na co zwrócić uwagę w trakcie podpisywania umowy wynajmu pojazdu?

Czytaj więcej

Wynajem busa do transportu gości weselnych

Ceremonia ślubna i weselna zabawa to z pewnością cudowny, ale również pod względem organizacyjnym, stresujący czas dla Młodej Pary. Jest wiele kwestii, które należy szczegółowo przemyśleć i zaplanować, pamiętając o zapewnieniu jak najwyższego komfortu zaproszonym gościom. Transport weselnych gości i samej pary młodej do najprostszych nie należy. Aby uniknąć późniejszych kłopotów, należy rozważyć dostępne opcje i wybrać tą najbardziej atrakcyjną. 

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę wynajmując busa?

Wypożyczalnie busów 9-osobowych cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Na wynajem busów decydują się osoby, które podróżują wraz z całą rodziną lub z przyjaciółmi. Po ofertę wypożyczalni busów sięgają również firmy, organizujące spotkania biznesowe lub weekendowe wypady integracyjne, zgrupowania katolickie, zespoły muzyczne lub taneczne oraz wiele innych osób, które łączy ten sam cel podróży.

Czytaj więcej

Korzyści z podróży wynajętym busem w czasie pandemii COVID-19

Szukasz bezpiecznego sposobu na wakacyjną podróż w czasach pandemii koronawirusa? Jeżeli nie posiadasz własnego środka transportu, albo chcesz zabrać ze sobą rodzinę lub kilku znajomych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu dziewięcioosobowego busa bez kierowcy. Poniżej wskażemy korzyści wynikające z wyboru takiej formy podróży.

Czytaj więcej

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.