Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Życzenia świąteczno-noworoczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia: zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także wiele radości i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Kontynuuj czytanie

Na co zwrócić uwagę wynajmując busa?

Rodzina jadąca na wakacje busem wynajętym w wypożyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu

Wypożyczalnie busów 9-osobowych cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Na wynajem busów decydują się osoby, które podróżują wraz z całą rodziną lub z przyjaciółmi. Po ofertę wypożyczalni busów sięgają również firmy, organizujące spotkania biznesowe lub weekendowe wypady integracyjne, zgrupowania katolickie, zespoły muzyczne lub taneczne oraz wiele innych osób, które łączy ten sam cel podróży.

Rodzina podróżująca busem wynajętym w wypożyczalni busów we Wrocławiu

Kontynuuj czytanie

Korzyści z podróży wynajętym busem w czasie pandemii COVID-19

Szukasz bezpiecznego sposobu na wakacyjną podróż w czasach pandemii koronawirusa? Jeżeli nie posiadasz własnego środka transportu, albo chcesz zabrać ze sobą rodzinę lub kilku znajomych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu dziewięcioosobowego busa bez kierowcy. Poniżej wskażemy korzyści wynikające z wyboru takiej formy podróży.

Kontynuuj czytanie

Wynajem busa - idealne rozwiązanie na wakacyjną podróż w doborowym towarzystwie!

Czyż podróż, na którą chcemy wyruszyć w towarzystwie rodziny lub wesołej gromadki przyjaciół nie jest kuszącą zapowiedzią wakacyjnego wypoczynku i przygody? Oczywiście, że tak. Wszak urlop spędzony z ludźmi, z którymi lubimy przebywać i dobrze się bawić, to prawdziwa przyjemność. Posiadanie na wakacjach własnego środka transportu daje możliwość szybkiego i przyjemnego dotarcia do wielu interesujących nas miejsc. Liczni urlopowicze bardzo chętnie organizują sobie wspólną podróż, borykają się jednak często z problemem samego przejazdu w wymarzone miejsce, czy to za granicą, czy w kraju. Bo pięć osób w samochodzie osobowym to już tłok i ciasnota, a jeszcze bagaże! Często torby i inne pakunki poupychane są pod nogami, pod tylną szybą, odbierając miejsce pasażerom. Trasa, najczęściej długa, w takich warunkach to udręka! Jest na to idealne rozwiązanie - wynajem busa.

Kontynuuj czytanie

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Realizacja: Starterfirm.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.