Skip to main content
Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Wynajem busa - idealne rozwiązanie na wakacyjną podróż w doborowym towarzystwie!

Czyż podróż, na którą chcemy wyruszyć w towarzystwie rodziny lub wesołej gromadki przyjaciół nie jest kuszącą zapowiedzią wakacyjnego wypoczynku i przygody? Oczywiście, że tak. Wszak urlop spędzony z ludźmi, z którymi lubimy przebywać i dobrze się bawić, to prawdziwa przyjemność. Posiadanie na wakacjach własnego środka transportu daje możliwość szybkiego i przyjemnego dotarcia do wielu interesujących nas miejsc. Liczni urlopowicze bardzo chętnie organizują sobie wspólną podróż, borykają się jednak często z problemem samego przejazdu w wymarzone miejsce, czy to za granicą, czy w kraju. Bo pięć osób w samochodzie osobowym to już tłok i ciasnota, a jeszcze bagaże! Często torby i inne pakunki poupychane są pod nogami, pod tylną szybą, odbierając miejsce pasażerom. Trasa, najczęściej długa, w takich warunkach to udręka! Jest na to idealne rozwiązanie - wynajem busa.

Bus do wynajęcia w firmie Wynajem Busów Kuszewski we Wrocławiu

Zalety podróży wynajętym busem

Wynajem busa na wakacje niesie ze sobą same korzyści. Posiadanie własnego środka lokomocji podczas urlopu, to bardzo komfortowe rozwiązanie. Umożliwia indywidualne zaplanowanie trasy oraz przejechanie jej we własnym tempie. Dotarcie do miejsca, często odległego i trudno dostępnego to jedna sprawa, druga, to możliwość swobodnego przemieszczania się już na miejscu. Wszak brak uwiązania rozkładami jazdy jest bardzo pożądany! Wypożyczenie busa daje nam również możliwość realizacji tak atrakcyjnej formy wypoczynku, jaką jest wycieczka objazdowa w szerszym gronie. Podróż przebyta jednym, na przykład 9 osobowym, busem obniża też koszty, choćby paliwa, ponieważ dzielimy je na wszystkich towarzyszy eskapady. Pieniądze, które zmuszeni bylibyśmy przeznaczyć na indywidualną podróż, możemy wydać na liczne atrakcje wakacyjne!

Inne korzyści podróżowania wynajętym busem to:

  • większa ilość miejsca na bagaże - nie tylko torby, plecaki, walizki wypełnione ubraniami, ale również na sprzęt sportowy: narty, deskę snowbordową, rowery, piłki, pontony, namioty, itp.,
  • wygodne fotele - często ergonomiczne, odchylane oparcia, więcej miejsca na nogi,
  • kilku kierowców - możliwość odpoczynku i zmieniania się kierowców,
  • ogólnie więcej miejsca dla podróżujących - nikt nikomu nie przeszkadza,
  • łatwiejsza podróż z czworonogiem,
  • pomoc firmy, od której wypożyczyliśmy busa,
  • systemy bezpieczeństwa,
  • brak eksploatacji własnego samochodu.

Wynajem busa 9 osobowego, a podróż w gronie przyjaciół

Aby nasza podróż przebiegała w komfortowym busie, wyposażonym w takie udogodnienia jak wi-fi, klimatyzacja, czy gniazdka elektryczne przy fotelach, warto wcześniej zadbać o rezerwację takiego pojazdu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że i tu działa first minut - zazwyczaj im prędzej zarezerwujemy busa, który odpowiada naszym potrzebom, tym koszt jego wynajęcia będzie niższy. Najczęstszy jest wynajem busa 9 osobowego, ponieważ do kierowania nim wystarczy prawo jazdy kategorii B. Zgodnie z Kodeksem Drogowym taki mikrobus to po prostu samochód osobowy. W ofercie naszej wypożyczalni busów we Wrocławiu dajemy Wam możliwość krótko i długoterminowego wynajmu busa 9 osobowego: Renault Trafic. Przed ostatecznym wyborem pojazdu, warto jednak porozmawiać z pracownikiem firmy o swoich preferencjach i oczekiwaniach dotyczących wynajmu busa oraz jego wyposażenia.

Wnętrze busa do wynajęcia we Wrocławiu w firmie Kuszewski Busy

Co zrobić przed wyruszeniem w trasę wynajętym busem?

Bus wynajęty, ekipa zebrana, co przed podróżą? Długie trasy z wieloma pasażerami wymagają całkowicie sprawnego i niezawodnego pojazdu, Przede wszystkim musimy zatem sprawdzić jego stan techniczny, na przykład opony, oraz niezbędne wyposażenie: trójkąt ostrzegawczy, apteczkę, gaśnicę oraz zapasowe koło. Jeżeli podróżować będą z nami dzieci, obowiązkowe jest też zamontowanie fotelików dla nich. Musimy również dokładnie zapoznać się z umową wynajmu oraz z ewentualnymi dodatkowymi kosztami. Jeżeli podstawowa oferta nie zawiera pakietu ubezpieczeniowego, dobrze jest też o niego zawczasu zadbać. Wszystkie ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić wypożyczalni busów. Aby nie doszło do nieporozumień, dobrze jest w takim wypadku dołączyć zdjęcia usterek.

Koszt wynajęcia busa 9 osobowego

Koszt wynajęcia busa 9 osobowego uzależniony jest, między innymi od marki pojazdu i wyposażenia. Jest to jednak optymalne cenowo przedsięwzięcie. Zważywszy na to że cały koszt dzielimy na kilka osób, jest to często najtańsza forma podróżowania. Jeżeli mamy więc w planach wspólne wakacje, nie ma się więc nad czym zastanawiać!

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.