Skip to main content
Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Korzyści z podróży wynajętym busem w czasie pandemii COVID-19

Szukasz bezpiecznego sposobu na wakacyjną podróż w czasach pandemii koronawirusa? Jeżeli nie posiadasz własnego środka transportu, albo chcesz zabrać ze sobą rodzinę lub kilku znajomych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu dziewięcioosobowego busa bez kierowcy. Poniżej wskażemy korzyści wynikające z wyboru takiej formy podróży.

Bus wynajęty z wypozyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu

Bezpieczeństwo podróży w obliczu pandemii

Wybierając odpowiednią metodę wakacyjnego transportu w 2020 roku, na pewno zwrócimy uwagę na kwestie bezpieczeństwa związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. W stosunku do publicznych środków komunikacji, takich jak autobus kursujący na danej trasie, pociąg, czy samolot, oferowany przez nas wynajem busa bez kierowcy, dotyczy w pełni odświeżonego i zdezynfekowanego po każdorazowym użytkowaniu pojazdu. Dokładnemu czyszczeniu podlegają wszystkie elementy wnętrza samochodu, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, które są najczęściej dotykane, takich jak:

  • klamki,
  • kluczyk,
  • kierownica,
  • dźwignia zmiany biegów,
  • dźwignia hamulca ręcznego,
  • manetki kierunkowskazów i wycieraczek.

Wynajmowany bus przechodzi również pełne odświeżanie klimatyzacji i nawiewów. Wsiadając do takiego pojazdu można mieć pewność, że jest on w najwyższym możliwym stopniu czysty od wirusów, bakterii, czy grzybów.

Podróż w gronie najbliższych

Wynajmując busa 9-osobowego, podróżujemy bezpośrednio do miejsca docelowego, w małej grupie znanych nam osób, gdzie prawdopodobnie wszyscy pasażerowie na co dzień stosują się do zasad reżimu sanitarnego, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie. Przemieszczając się natomiast środkami publicznymi, nie mamy wpływu na to, kto będzie jechał na miejscu obok w autobusie, w tym samym przedziale pociągu, czy też w jednym rzędzie miejsc lecącego samolotu. Nie mamy również gwarancji zdrowia pozostałych pasażerów. Niektórych podróżujących komunikacją publiczną ciężko jest przekonać nawet do prawidłowego używania maseczki, a więc w sposób zakrywający jednocześnie usta i nos.

Atrakcyjny koszt wypożyczenia busa

Kolejną korzyścią wynajmu busa jest niewielki koszt wypożyczenia. Jeśli podróż odbywa się w gronie kilku osób, przy rozłożeniu kosztów na wszystkich pasażerów, cena jaką poniesie każdy z nich, może być nawet niższa niż cena przejazdu pociągiem lub lotu samolotem. W przypadku dalszych wyjazdów wakacyjnych to również dobra alternatywa dla planowanej podróży.

Bus do wynajęcia w wypożyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu

Podróż komunikacją publiczną

Podróż pociągiem, samolotem, a także innymi środkami transportu to wsiadanie do jednego pojazdu z wieloma nieznanymi pasażerami, mało miejsca na nasz bagaż i oczywiście dojazd, często wymagający wielokrotnych przesiadek i zmian środka lokomocji. Musimy przygotować na to wszystko odpowiednią ilość czasu, oczywiście z zapasem, wynikającym z możliwości opóźnień, bądź konieczności przemieszczenia się przykładowo z jednego przystanku autobusowego na kolejowy. Dojazd na dworzec, znalezienie odpowiedniej zatoczki autobusowej, czy peronu kolejowego, zakup biletu, a wszystko to z bagażem, z którego nie można spuścić oka to duże obciążenie i wysiłek, a można tego uniknąć.

Komfortowa podróż wynajętym busem

Wypożyczenie busa to wygodna podróż już spod domu, gdzie można zapakować wszystkie bagaże i droga bezpośrednio do miejsca docelowego, bez konieczności przesiadek, zwracania uwagi na czas, którego często brakuje i bez innych niekorzystnych czynników związanych z przejazdami komunikacją publiczną. Komfort to również klimatyzacja ustawiona na temperaturę, którą ustalić można według uznania, trasa przejazdu przez wybrane po drodze miejsca oraz takie ułatwienia jak podręczny schowek i oczywiście wygodne siedzenia. Każda podróż jest także przyjemniejsza, jeżeli jedziemy w pełni sprawnym pojazdem, który jest czysty, zadbany i bezpieczny, gdzie podróżujący mają pewność, że bez niechcianych przygód dotrą na miejsce.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.