Skip to main content
Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Nowe Renault Trafic w naszej ofercie – odkryj kompromis między wygodą a bezpieczeństwem w trasie!

Komfort podróży to dla nas priorytet. To właśnie dlatego naszą ofertę początkiem roku zasiliły dwa zupełnie nowe samochody. Renault Trafic, bo właśnie o nich mowa, gwarantują wygodną, a zarazem bezpieczną jazdę, a cały szereg udogodnień pozwala na przyjemne użytkowanie. Dlaczego wybraliśmy właśnie pojazdy tej marki? Odkryj z nami zalety naszych nowych busów i wykorzystaj w pełni ich potencjał na drodze!

Najnowsze busy do wynajęcia marki Renault

Jak Renault Trafic łączy wygodę i bezpieczeństwo na drodze?

W naszej ofercie nie znajdziesz przypadkowych propozycji. Dążymy bowiem do zapewnienia każdemu klientowi bezpiecznej, ale również i przyjemnej jazdy. To właśnie dlatego naszą flotę zasiliły właśnie dwa zupełnie nowe pojazdy Renault Trafic – tym razem w wyjątkowej odsłonie Black Mindnight  i z niezwykle bogatym wyposażaniem. Dzięki niemu kolejne kilometry upłyną niezauważalnie, niezależnie od tego, jak wiele masz ich do pokonania! Nie musisz już wybierać między estetyką, komfortem i bezpieczeństwem na drodze, bo o wszystko to zadba lider sprawdzonych rozwiązań, na którego auta stawiamy z pełną odpowiedzialnością.

Komfort bezpiecznej jazdy – dlaczego wybieramy sprawdzone rozwiązania?

Bezpieczeństwo w trasie to priorytet dla każdego świadomego kierowcy. Wiemy o tym doskonale, wybierając dla naszych klientów jedynie sprawdzone rozwiązania. W naszych nowych busach można poczuć się naprawdę bezpiecznie. Sprzyjają temu zamontowane w autach czujniki światła, deszczu oraz światła przeciwmgłowe wraz z doświetleniem zakrętów, znacznie zwiększającym pole widzenia.

Wybierając nasze Renault Trafic nie trzeba martwić się również o parkowanie.  Samochody zostały bowiem wyposażone w innowacyjny pakiet Easy Park z czujnikami parkowania, umieszczonymi z przodu, z tyłu i z boku pojazdów oraz w kamerę cofania. Wszystko to buduje pewność siebie na drodze sprawiając, że jazda – nawet w trudnych warunkach – nabiera znacznie bezpieczniejszego wymiaru.

Nowe busy w firmie Kuszewski

Wygoda w trasie – czego możesz oczekiwać od Renault Trafic?

Już od wielu lat pracujemy na zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci, oferując im tylko sprawdzone pojazdy. W taką koncepcję z pewnością wpisują się nowe busy renault. Korzystając z nich, możesz odkryć pełnię możliwości, jakie daje marka, ceniona niemalże na całym świecie. Na wygodę podróży wpłynie z pewnością aż 150 KM, ale też:

  • intuicyjny system EASY LINK (z DAB), dzięki któremu w niezwykle łatwy sposób znajdziesz adres w nawigacji i będziesz mógł korzystać z aplikacji, bez spuszczania drogi z oczu,
  • dwustrefowa klimatyzacja, pozwalająca przyjemnie pokonywać kolejne kilometry, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz,
  • indukcyjna ładowarka, przy użyciu której naładujesz telefon, odkładając go jedynie na półkę.

Niezależnie od tego, czy naszymi nowymi busami wyruszysz w dalszą podróż, czy pokonasz nimi jedynie krótki dystans, z pewnością odczujesz komfort, jaki dają sprawdzone rozwiązania, przygotowane dla pasjonatów bezpiecznej i wygodnej jazdy!

Skontaktuj się z nami i wypożycz najnowszego busa Renault!

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.