Skip to main content
Wynajem busa 9 osobowego Wrocław - Wypożycz Busa
Telefon: (+48) 518 998 558

Wynajem busa do transportu gości weselnych

Ceremonia ślubna i weselna zabawa to z pewnością cudowny, ale również pod względem organizacyjnym, stresujący czas dla Młodej Pary. Jest wiele kwestii, które należy szczegółowo przemyśleć i zaplanować, pamiętając o zapewnieniu jak najwyższego komfortu zaproszonym gościom. Transport weselnych gości i samej pary młodej do najprostszych nie należy. Aby uniknąć późniejszych kłopotów, należy rozważyć dostępne opcje i wybrać tą najbardziej atrakcyjną. 

Bus najdogodniejszym środkiem transportu 

Para młoda bardzo często jako pojazd wybiera luksusowy, bądź zabytkowy samochód, ewentualnie powóz konny. Jeśli jednak chodzi o gości, najlepszym wyborem jest transport busem. Faworytem dla tego typu przewozów jest bus dziewięcioosobowy, który firma Kuszewski Busy wynajmuje na przewóz gości weselnych - Wrocław i okolice to miejsca, na których terenie wypożyczenie ich jest możliwe. Bus mieści dużą liczbę osób, jest ekonomiczny, a do jego wynajmu i prowadzenia nie są konieczne żadne dodatkowe uprawnienia. 

Ile osób pojawia się na polskich weselach?

W ostatnim czasie, coraz więcej par młodych decyduje się na organizację uroczystości weselnych w małym, kameralnym gronie, lecz mimo wszystko, wesela ze sporą ilością gości są często spotykanym zjawiskiem w naszym kraju. Według statystyk, Polacy wydają na wesele średnio od 20-40 tysięcy złotych, natomiast liczba gości weselnych sięga nawet do 100 osób. 1/3 osób, które wzięły udział w niegdyś przeprowadzonej ankiecie na platformie OLX stwierdziła, iż na ich własnych uroczystościach weselnych pojawi się od 100 do nawet 200 osób. Z tego powodu wesele jest uroczystością wiążącą się z ogromnymi wydatkami. Jednym z nich jest organizacja transportu.

Przewóz gości weselnych Wrocław - jak zaplanować transport? 

Kiedy lista gości jest już pełna, można ze spokojem zająć się zorganizowaniem transportu dla zaproszonych. Na sam początek powinno się zapytać gości, czy będą korzystali z organizowanego transportu. W następnej kolejności dobrym pomysłem będzie decyzja o wybraniu odpowiedniego środka transportu na przewóz gości weselnych Wrocław oraz ustalenie dokładnej trasy, a także miejsca i godziny odebrania gości. Przydałoby się przedyskutować te aspekty z gośćmi, ponieważ nie wiadomo, kto zdecyduje się na przejazd i odjazd we własnym zakresie. Z pewnością znajdą się jednak osoby, które z miłą chęcią skorzystają z opcji transportu zbiorowego z kościoła lub urzędu, aż do samej sali weselnej. 

Jak wynająć busa na wesele?

Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie 9-osobowego busa, który jest bardzo wygodny i komfortowy. Znajdzie się też wiele miejsca na bagaż, którym w tym wypadku zapewne będą prezenty dla nowożeńców. Poza samą wygodą gości, jest on także bardzo wygodny dla organizatora wesela, gdyż jeśli spojrzeć na to ze strony finansowej, jest to tańsze niż transport gości samochodem osobowym. Proces zamówienia busa nie jest niczym trudnym. Na początek należy skontaktować się z naszą firmą. Następnie należy ustalić wszelkie szczegóły, jeśli chodzi o ilość osób, godziny przyjazdu, a także trasy, którą będzie musiał obrać kierowca, aby odwieźć wszystkich gości. Po uzyskaniu koniecznych informacji zostanie ustalona cena ogólna wynajmu oraz wysokość zaliczki. 

Transport gości weselnych Wrocław - 518 998 558

 

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.